• (044) 247-57-10

 • (050) 449-59-57

 • (067) 549-59-50

 • (073) 002-89-01

 • (044) 247-57-10

 • (050) 449-59-57

 • (067) 549-59-50

 • (073) 002-89-01

Термоблоки Термодім - для міцних стін! Доставка Україна.

Термоблоки Термодім - це блоки незнімної опалубки з пінополістиролу ПСБ-С-35 з антипиреновими добавками, які не підтримують горіння, самозагасання 2-3 сек., призначені для зведення несучих стін. Конструкція термоблоків дозволяє ідеально витримувати геометричні розміри і герметичність стін. У верхній і нижній частині термоблоки мають спеціальні сполучні пази складної форми, що забезпечують щільне з'єднання між рядами і запобігають зміщенню блоків при заливці бетоном.

Європі, як і в Україні все частіше будують будинки з блоків, які називаються термоблоки. Сучасний термоблок складається з пінополістиролу, який потім нарощується бетоном. Така конструкція дуже міцна. З допомогою таких блоків будують несучі стіни будівлі або приватного будинку. Також захищають від землетрусів та інших впливів зовнішніх джерел. Ще дуже важливо, що такі блоки забезпечують дуже хорошу теплоізоляцію будинку і ізолює від шумів і звуків.

Основна ідея термоблоків

В основу системи Термодім закладено принцип конструктора "Лего" . Функції об'ємних елементів виконують спеціальні будівельні деталі - термоблоки, що дозволяютьлегко і швидко споруджувати капітальні будинки різної поверховості та різної форми без застосування вантажно-розвантажувальної техніки.

При будівництві будинку з такого матеріалу необхідно уникати порожнечі між блоками, заливаючи більше бетону. Починаючи роботу з цим матеріалом важливо його добре почистити, висушити і підрівняти. Тоді можна буде розраховувати на хорошу якість спорудження будівлі або споруди.

На термоблоки ціна значно дешевше, ніж на цеглу або інші подібні матеріали. Але і це дає можливість виробникам намагатися заощадити у виробництві. Надалі, швидше за все, доведеться виконувати ремонтні роботи через не досить якісною покупки термоблоків.

Одним з хороших і перевірених постачальників, де продають термоблоки Києві є інтернет - магазин «Тривіта». На сайті можна зробити замовлення, у тому числі й купити термоблоки.

В даному інтернет магазині можна знайти різні види блоків з цього матеріалу, а так само все необхідне для якісної споруди. Наприклад:

 • Блоки опори для перекриття різні розмірів.
 • Кутові блоки.
 • Термоблоки рядові.
 • Коректори і замички.
 • Заглушки.

Обов'язково при будівництві, укладанні матеріалів, обробці стін або підлог, швів використовуються спеціальні суміші. В інтернет магазині є різноманітний вибір будівельних сумішей для будівництва. Суміші у широкому асортименті: різних фірм, маси і різної цінової політики.

В інтернет магазині «Тривіта» можуть проконсультувати і прийняти замовлення. Допомогти в розрахунку необхідної кількості термоблоків для будівництва та покупки. Не ризикуйте купувати будматеріали на чорному ринку. Головне пам'ятати, що «скупий платить двічі»!

- середня оцінка 4.9 із 5 . Всього 136 голосів
Термоблок рядовий
Ціна за запитом
під замовлення
детальніше
Блок опори перекриття
Блок перемичка
Ціна за запитом
під замовлення
детальніше
Блок кутовий
Ціна за запитом
під замовлення
детальніше
Блок торцьовий
Ціна за запитом
під замовлення
детальніше
Елемент коректор
Ціна за запитом
під замовлення
детальніше
Ціна за запитом
під замовлення
детальніше
Комплект заглушок
Ціна за запитом
під замовлення
детальніше

Термоблоки Термодім - для міцних стін! Доставка Україна. Відгуки

(067) 549-59-50