ремонт

  1. Як укладати євроруберойд Техноніколь?

    У цій статті ми розповімо про технології укладання євроруберойду Техноніколь.

    Як і для будь-якого покрівельного матеріалу, для евроруберойду існує своя основа. Монтаж проводиться на шар тепло- або гідроізоляції або на цементно-піщану стяжку.

    Не рекомендується укладати євроруберойд на асфальтобетонний піщаний склад, мінеральну вату або керамзит.

    Фото 1. Технониколь 1

    Вимоги до укладання матеріалу

    Євроруберойд Техноніколь - це матеріал, який відповідає цілому ряду вимог:

    1. Полотно - незбиране, з хорошою і рівномірно розподіленою базальтовою посипкою;
    2. Висока ключа здатність;
    3. Підвищена гнучкість;
    4. Висока міцність;
    5. Простота монтажу.

    До укладання євроруберойду також ви

    Читати більше »
  2. Вогнетривкість газобетону Aeroc

    Однією з найважливіших характеристик будь-якої будівлі або будинку є здатність протистояти відкритому полум'ю. В цьому відношенні газобетон займає одне з провідних місць по пожежній безпеці. Йому присвоєно клас вогнестійкості А1.

    За рахунок пористої структури газоблок легко переносить високі температури, але тільки за умови короткочасного впливу. Головною перевагою газоблоку над простим бетоном в плані вогнестійкості є захист від пошкоджень в результаті різкого випаровування води.

    Завдяки активному висиханню до вологості нижче рівноважної відбувається усадка матеріалу. Найбільша усадка створюється при температурах від 200 до 300 градусів, що відбувається при тривалих пожежах. Потім усадка стає постійною до зростання нагріву до 700 градусів.

    Вогнетривкість газобетону Aeroc
    Читати більше »
  3. Розрахунок м'якої покрівлі за 5 секунд

    Бітумна черепиця Icopal є сучасним покрівельним матеріалом з безліччю переваг. Її випускає знаменита на весь світ компанія «Icopal», що займається виробництвом м'якої покрівлі та супутніх матеріалів понад 100 років (бренд заснований в 1907 році).

    В Україні дуже популярні дві колекції м'якої черепиці - Ікопал Плано (виробник - Фінляндія) і Ікопал Сіпласт (Франція).

    Icopal Plano - чудово адаптована до холодних кліматичних умов, а також до районів в частими опадами. Вона характеризується широким вибором форм, але наші співвітчизники найбільше воліють прямокутну і шестигранну форми. Ось чому так важливий індивідуальний розрахунок витрат матеріалів для кожного конкретного об'єкта.

    Лінійка Icopal Plano включає наступні колекції:

    1. Plano Natur;
    2. Plano Antik;
    3. Plano Tema;
    4. Plano Claro;
    5. Plano Claro Antik.
    Фото 1. Битумка
    Читати більше »
  4. Чи необхідні спеціальні умови для зберігання м'якої черепиці?

    М'яка черепиця при зберіганні повинна бути надійно захищена від сонячних променів і дощу. Піддони з покрівельним матеріалом перед монтажем ні в якому разі не можна охолоджувати при негативних температурах або нагрівати на сонці.

    Порядок складування та подачі матеріалу на дах повністю диктується погодними умовами. При жаркій погоді упаковки бітумної черепиці потрібно зберігати в затіненому місці і приносити на місце монтажу при необхідності. В цьому випадку, захисну плівку на клеючому шарі буде набагато простіше зняти, вона не буде липнути до матеріалу.

    Фото 1. Черепиця

    Якщо монтаж бітумної черепиці проводиться при температурі нижче +5 градусів, за кілька днів до початку монтажу перенесіть її в тепле приміщення з температурою +20 градусів. Виносьте черепицю назовні тільки в міру необхідності.

    Читати більше »
  5. Утеплення лазні або басейну за допомогою піноскла? Що за новий матеріал?

    Баню і сауну потрібно ретельно прогріти, щоб вони могли тривалий час утримувати тепло. Ось чому так важливо правильно утеплити баню, вибравши найбільш ефективний утеплювач.

    Утеплення лазні робиться для:

    1. Ізоляції будівельних конструкцій від контакту з навколишнім середовищем;
    2. Захисту від протягів;
    3. Захисту приміщення від атмосферних опадів, які здатні пошкодити будматеріали.

    При будівництві басейну на відкритій місцевості рекомендується будь-якою ціною уникнути швидкого охолодження води. Якщо не провести утеплення басейну, доведеться платити великі суми на обігрів води.

    Але для вирішення всіх цих питань найбільш ефективно ми рекомендуємо дуже цікавий і незвичайний утеплювач - піноскло. А чому саме піноскло? Про це ми і розповімо далі.

    Фото 1. Пеностекло 11
    Читати більше »
  6. Ексклюзив! Секретні методики вибору якісної цегли для каміна

    Яка цегла підійде для каміна? Як не помилитися у виборі? Адже якщо використовувати невідповідний матеріал, цегла від перепадів температури і занадто сильного нагрівання з часом дасть тріщину. Хіба Вам це потрібно?

    Це тільки на перший погляд здається, що каміни і печі - прості споруди. Насправді, це дуже складні теплотехнічні агрегати. Санітарно-гігієнічні норми висувають кілька конкретних вимог щодо пожежної безпеки до камінів та печей.

    Не будемо Вас лякати

    Читати більше »
  7. Як вибрати цеглу для каміна?

    Камін... Це символ домашнього затишку, тепла, вечорів за книгою або дружньою бесідою... Він об'єднує людей, і в той же час дозволяє залишатися наодинці зі своїми думками.

    З якого матеріалу будувати камін? Вогнетривка шамотна цегла? Ні, не тільки. Є ще пічна цегла М-200, яка витримує нагрівання до 1500 градусів.

    Мало хто знає, що для спорудження каміна також підійдуть:

    1. Лицьова цегла;
    2. Повнотіла рядова будівельна цегла.

    У цій статті ми розглянемо всі чотири види цегли для каміна, і допоможемо вибрати кращий з них.

    Читати більше »
  8. Яка цегляна кладка краще?

    Цегляна кладка являє собою схему укладання цегли при будівництві стін. Цеглини можуть бути певної форми і розміру, і вкладатися на певний розчин із заданою товщиною швів. Сьогодні ми розповімо, які бувають види цегляної кладки, і який з цих видів краще.

    Міцність цегельної кладки

    Зверніть увагу, що межа міцності цегляної кладки на цементному розчині становить приблизно 50% від межі міцності самої цегли. Тобто розчин знижує міцність кладки через те, що поверхня цегли не ідеально рівна, і товщина шару розчину не скрізь однакова. Через це тиск в кладці найчастіше розподіляється нерівномірно, що викликає:

    1. Напруження стиску;
    2. Напруження зрізу;
    3. Напруження згину.
    Фото 1. Цегляна кладка 1

    Кам'яні матеріали відрізняються слабким опором до вигину, тому руйн

    Читати більше »
  9. Чи можна євроруберойд приклеїти мастикою?

    Для того, щоб відповісти на це питання, давайте розглянемо більш докладно схему монтажу євроруберойду.

    Укладання цього покрівельного матеріалу повинне проводитися тільки на чисту, тверду і рівну поверхню. Вона повинна бути очищена від пилу і бруду. Це може бути монолітне покриття або бетонні плити. Найкраще, якщо на них вже є цементно-піщана стяжка з ухилами стоку. Категорично забороняється класти євроруберойд на поверхню, яка покрита піщаним асфальтобетонним матеріалом. Також не рекомендується проводити укладку на мінеральну вату або керамзит.

    Будь-яку основу потрібно обробити і підготувати за допомогою мастики. При укладанні євроруберойду на старе покриття можна обійтися без мастики. Так що клеїти євроруберойд на мастику не потрібно, але його потрібно класти на поверхню основи, заздалегідь змащену мастикою (причому не завжди це потрібно). Справа в тому, що

    Читати більше »
  10. 5 відмінностей євроруберойду від звичайного руберойду

    Руберойд - це група покрівельних матеріалів, що випускаються у формі рулону. Всього існує чотири види руберойду:

    1. Пергамін. Це найбільш дешевий вид. В основі - картон, просочений бітумом. Зверху нанесена базальтова крихта. Експлуатаційний термін становить 10 років. Щоб збільшити термін експлуатації і запобігти протіканню від механічних пошкоджень, пергамін нашаровується в кілька шарів (найчастіше чотири).
    2. Склоізол. Відрізняється від пергаміну більш високою якістю матеріалів покрівельних шарів, а також більш якісною основою зі скловолокна. Бітум використовується тільки СБС-модифікований, з пластифікаторами і наповнювачами. Хоча коштує такий вид руберойду дорожче, експлуатаційний термін складе 15 років і більше.
    3. Рубемаст. Виготовляється з покрівельного картону. На його нижню частину наплавляють багато в'яжучого бітуму. Експлуатаційний термін становить 12 років.
    Читати більше »
Сторінка