• (044) 247-57-10

 • (067) 549-59-50

 • (073) 002-89-01

 • (044) 247-57-10

 • (067) 549-59-50

 • (073) 002-89-01

Покрівельний сланець

Сланці - гірські породи, що складаються з пластинчастих або витягнутих мінералів, розташованих шарами. Завдяки такій структурі їх легко можна розщепити на окремі пластини, які знайшли широке застосування в будівництві, особливо в основі покрівельних матеріалів.

Покрівельний сланець - спеціальний вид покрівельного матеріалу, який має підвищеною пластичністю, гнучкістю і досконалою сланцеватістю. До складу такого виробу входять:

 1. Хлорит;
 2. Слюди;
 3. Пластифікатори.

Найчастіше, покрівельний сланець випускається у вигляді плиток сірого, темно-сірого і чорного кольорів. Рідше у продажу можна знайти матеріали червоного або фіолетового відтінків. Він коштує дорожче і використовується в якості оформлення орнаментів.

Переваги покрівельного сланцю

Такий вид покрівлі має ряд плюсів:

 1. Висока міцність;
 2. Опірність деформаціям;
 3. Сталість забарвлення і форми протягом усього терміну експлуатації;
 4. Низький коефіцієнт водопоглинання;
 5. Різноманітність видів укладання;
 6. Пластичність і гнучкість виробу;
 7. Здатність «підлаштовуватися» під форму покрівлі.

Монтаж покрівельного сланцю

На відміну від композитної або бітумної черепиці, покрівельний сланець вимагає спеціальних інструментів для монтажу, як і досвідчених покрівельників. Сланець укладається на прості плоскі дахи, рідше - на ділянки складної форми і різного розміру. Монтаж сланцю повинен проводитися тільки досвідченими фахівцями, для якого не будуть перешкодою димові труби, башточки, слухові вікна і ендови. Людям без належного досвіду в монтажі покрівельного сланцю не рекомендується проводити його укладку, інакше цей чудовий матеріал не зможе реалізувати свої переваги на 100%.

Спочатку матеріал доставляється на будмайданчик в палетах. Після цього його розсортовують за ступенем щільності (сланець буває третього і 4-го ступеня щільності). До того, як матеріал відправляється з виробництва на місце будівельних робіт, його піддають декільком етапам контролю якості (особливо на наявність тріщин, які можуть виникнути при транспортуванні).

Існують кілька варіантів установки покрівельного сланцю:

 1. Монтаж за допомогою цвяхів. Для цієї мети підійдуть мідні, оцинковані і алюмінієві цвяхи. Матеріал поставляється вже з отворами для кріпильних елементів. При їх відсутності слід просвердлити отвори самостійно вже на місці установки. Свердлити отвори можна з фіксацією в центрі плитки або з фіксацією в центрі кожного сланцю.
 2. Монтаж за допомогою гачків. Такий спосіб підходить тільки в тому випадку, якщо кут ухилу покрівлі становить більше 25 градусів. Спочатку по всьому периметру проводять кріплення гачками, а потім його прибивають за допомогою цвяхів. Вам підійдуть тільки гачки з нержавіючої дроту.
 3. Також розрізняють кілька способів укладання покрівельного сланцю:
 4. Проста кладка, яку здійснюють висхідними рядами. Верхні плитки перекривають нижні з верхнім і бічним напусками. При цьому розмір напуску безпосередньо залежить від виду укладання, а також ухилу покрівлі, параметрів плитки і форми плиток.
 5. Подвійне укладання (також називається англійської). Тут застосовують плитки квадратної або прямокутної форми з різними формами нижній частині з вертикальним напуском. Для створення гарного стоку води з покрівлі використовується багатошаровість укладання. При цьому ряди сланцю слід монтувати з напуском третього ряду на перший. За рахунок цього відстань між рядами збільшується за рахунок другого плиткового ряду, а це забезпечить швидкий і ефективний стік води.

Купуйте покрівельний сланець високої якості в інтернет-магазині Тривіта.

- середня оцінка 5.0 із 5 . Всього 147 голосів
Покрівельний сланець Дика кладка
Покрівельний сланець Динамічна кладка
Покрівельний сланець Кладка октогонами
Покрівельний сланець Кладка з кокетками
Покрівельний сланець Кладка сотами
Покрівельний сланець Гострокутна кладка
Покрівельний сланець Прямокутна кладка
Покрівельний сланець Старонімецька кладка
Покрівельний сланець Універсальна кладка
Покрівельний сланець Ланцюгова орнаментальна
Покрівельний сланець Луската кладка
Покрівельний сланець Орнаменти

Покрівельний сланець Відгуки

(067) 549-59-50