минвата

  1. Чим Aeroc Energy краще своїх аналогів?

    Рано чи пізно перед вами постане питання про утеплення фасаду вашого будинку. Це стосується, як і багатоквартирних будинків, так і приватних будівель. До того ж, вкладення грошей в будівництво та інші «поліпшення» - це інвестиція в ваше комфортне та безпечне майбутнє в будинку. І щоб забезпечити всі якості ідеального житла, особливо утеплення, то перш за все потрібно звернути увагу на вибір матеріалу.

    Переваги AEROC ENERGY перед аналогами

    Зовнішнім утеплювачем можуть стати різні матеріали, такі як пінополістирол, мінераловатні фасадні плити або теплоізоляційний газобетон. Загальна вартість утеплення буде варіюватися від вашого вибору матеріалу. І діапазон буде достатньо широким. Найдешевший варіант - пінополістирол. Він трохи поступається іншим матеріалам по ефективності утеплення, але ціна відповідає якості. Найдорожчий варіант - плити з мінеральної вати. Чим менше шар - тим вище опір теплопередачі. Але AEROC ENERGY можна визнати

    Читати більше »
  2. Щільність мінеральної вати - як вибрати?

    Сучасний ринок будівельних матеріалів представляє широкий вибір різних утеплювачів. Але не завжди ви можете дізнатися різницю між тим чи іншим варіантом, що з цього краще буде для певного виду будівництва і т.д. У нашій статті, ми допоможемо вам розібратися, який же утеплювач вибрати, а точніше - яка щільність мінеральної вати підійде вам.

    Що таке щільність мінеральної вати?

    Щільність вимірюється в кг/м3, що означає кількість волокон, які були використані при виробництві. Але вага волокон і вага всієї вати - це різні речі. І саме вага волокон впливає на те, де цю вату можна застосовувати. Різна щільність - для різних зон в будівництві.

    Можливості мінеральної вати з високою щільністю:

    • Довгий термін експлуатації і збереження первісного вигляду;
    • Мінімальна механічна дія;
    • Різні способи укладання і місце застосування.

    Спосіб укладання мінеральної вати безпосередньо пов'язаний з щіль

    Читати більше »
  3. Яка вата краще мінеральна або базальтова?

    А в чому, власне, різниця між ними? Багато покупців, наприклад, взагалі плутають базальтову вату з мінеральною або вважають, що це - одне й те саме. Насправді, різниця є, і саме з її розгляду ми почнемо. Так нам вдасться набагато швидше розібратися в тому, який же з цих утеплювачів краще за сукупністю чинників.

    Отже, мінеральна вата являє собою теплоізоляційний матеріал на волокнистій основі. До складу входять мінерали, що видобуваються в кар'єрах. Мінеральна вата ділиться на кілька підвидів:

    1. Скловата;
    2. Шлаковата;
    3. Кам'яна, або базальтова вата.

    Ось чому досить абсурдно питати: «Яка вата краще мінеральна або базальтова?». Адже базальтова вата - це вид мінеральної вати. А мінеральною ватою часто, як не дивно, називають саме скловату. Розглянемо їх відмінності, і почнемо з технології виготовлення.

    Тех

    Читати більше »
  4. 11 напрямків застосування мінеральної вати

    Чи знаєте Ви, що таке мінеральна вата? Насправді, це - загальна назва цілого ряду утеплювачів на волокнистій основі. Залежно від особливостей виробництва, характеристик і роду сировини мінеральна вата ділиться на кілька видів:

    1. Скловата;
    2. Базальтова вата;
    3. Шлаковата.

    Розглянемо більш докладно види мінеральної вати.

    Види мінеральної вати

    У ДСТУ 52953-2008 «Матеріали і вироби теплоізоляційні. Терміни та визначення» вказані такі види мінеральної вати:

    1. Скляна вата. Вона виготовляється на основі штапельного скловолокна. Скловата є утеплювачем, який за технологією виробництва і характеристиками схожий на мінеральну вату. Для виготовлення мінерального утеплювача на основі скляної вати застосовується та ж сировина, що й при виготовленні скла. Скловата відрізняється своєю низькою вартістю.
    Читати більше »
  5. Чому піноскло краще ніж пінопласт або мінеральна вата?

    Піноскло є утеплювачем на основі вуглецю і скла. Цікаво, що така незвичайна суміш використовується одночасно для утеплення будівель і гідроізоляції стін.

    Матеріал відрізняється екологічністю. Він не шкодить здоров'ю людини і негорючий (клас пожежобезпечності НГ). Завдяки цьому піноскло можна використовувати і всередині, і зовні приміщення.

    Переваги піноскла

    Основними сильними сторонами цього виду утеплювача є:

    1. Екологічність;
    2. Водонепроникність;
    3. Паронепроникність;
    4. Газонепроникність;
    5. Висока міцність на стиск;
    6. Кислотостійкість;
    7. Збереження своїх розмірів протягом усього експлуатаційного терміну навіть при перепадах температури;
    8. Тривалий термін експлуатації.

    Завдяки всім цим характеристикам піноскло дозволено використовувати всередині житлових приміщень.

    Фото 1. Піноскло
    Читати більше »
  6. 4 етапи теплоізоляції підлоги першого поверху

    Теплоізоляція має на увазі утеплення не тільки стін і підпокрівельного простору, а й підлоги. Адже відомо, що 20% тепловтрат відбувається саме через підлоги. У цій статті ми розглянемо, які існують матеріали для утеплення підлоги, і як проводити його для підлоги на першому поверсі.

    Матеріали для утеплення підлоги в приватному будинку

    Утеплення підлоги в квартирі і утеплення підлоги в приватному будинку - речі різні. У приватному будинку найчастіше використовується ізолон. Цей матеріал дуже простий у застосуванні. Він кладеться на підготовлену поверхню основи і кріпиться скотчем. На нього можна монтувати ламінат, лінолеум, паркет та ін.

    Пінополістирол і поліетилен - не менш популярні утеплювачі для квартири. Вони мають дуже низький коефіцієнт теплопровідності. Монтаж дуже простий і проводиться в кілька кроків:

    1. Укладання плити або рулону пінополістиролу;
    2. Установка поверх нього
    Читати більше »
  7. Як підготувати стіни до утеплення?

    Перед тим, як розпочати роботи з утеплення стін, їх потрібно заздалегідь підготувати. Цей етап дуже важливий. Він визначає, наскільки якісно, надійно і довговічно буде потім змонтований утеплювач з мінеральної вати, пінополістиролу, скловати або інших матеріалів.

    Перший етап підготовки - геодезична зйомка та виконання провішування стін. Потім складається акт приймання поверхні (будівельники називають її підосновою). Якщо є необхідність, обов'язково проведіть вирівнювання і ремонт стін.

    Роботи по очищенню

    Поверхня основи потрібно очистити від:

    1. Пилу;
    2. Грязі;
    3. Сміття;
    4. Жиру;
    5. Масляних плям;
    6. Мастик;
    7. Старої штукатурки, шпаклівки;
    8. Біологічних обростань (мох, лишайник, грибок, цвіль);
    9. Розділяючих речовин, які перешкоджають адгезії клеючих складів.
    Читати більше »
  8. Утеплення стін і стель базальтовою ватою - якої щільності вибрати?

    Якщо Ви читаєте цю статтю, значить, замислюєтеся про утеплення своєї квартири. Швидше за все, фахівці рекомендували Вам базальтову вату.

    Дійсно, це якісний і надійний утеплювач з низьким коефіцієнтом теплопровідності. А чим нижче цей коефіцієнт, тим краще матеріал зберігає тепло і повільніше охолоджується при низьких температурах навколишнього середовища.

    Мінеральна, або базальтова вата гарна ще й тим, що має високий показник шумопоглинання. У будинку запановує затишна тиша, сусіди більше не турбують своїми криками, тому що їх просто не чути. Під час сильного дощу або граду «барабанний дріб» на даху теж не чутний.

    Але показники тепло- і шумопоглинання безпосередньо залежать від характеристик базальтової вати. Головною з них є щільність. Про неї ми і розповімо в нашій статті.

    Великий вибір щільності

    Перед тим, як купити мінеральну вату, спочатку дізнайтеся,

    Читати більше »
  9. Чи потрібно фундамент обкладати цеглою?

    Якщо фундамент як слід захищений від високої вологості, тоді немає суворої необхідності в обкладанні фундаменту цеглою. Однак багато приватних забудовників вважають за краще облицьовувати фундамент цеглою, так як цегляне облицювання цоколя додасть всій будівлі ґрунтовність та підкреслить її геометричні форми.

    Цікаво відзначити, що облицьовувати цеглою можна різні типи фундаменту:

    1. Стрічковий;
    2. Пальовий;
    3. Стовпчастий.

    Від конструкції фундаменту залежить технологія виконання облицювання. У цій статті докладно розглянуті всі три варіанти обробки фундаменту цеглою.

    Облицювання пальовогоого фундаменту

    З-за особливостей конструкції пальові фундаменти під облицювальну цеглу не мають підстави, на яке кладеться облицювання. Оскільки цеглу можна застосовувати для зведення основи, то краще за все зробити так, щоб в додатковій обро

    Читати більше »
  10. Чи потрібно утеплювати піноблок 30 см?

    Будинок, побудований в середній смузі України або на її півночі, потребує утеплення навіть при товщині стін у 30 см. Для південних регіонів України (Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Одеса) утеплення не обов'язкове.

    При визначенні доцільності укладання також слід врахувати, чи правильно була виконана технологія укладання, який кладочний розчин використовувався (клейовий або цементний). Всі ці фактори в сукупності впливають на теплопровідність стін з пінобетону.

    Якщо говорити про стіни товщиною 375 мм, утеплювач навряд чи знадобиться, особливо в Україні. Така конструкція легко зберігає тепло усередині приміщення в зимовий період, чого не можна сказати про стіни товщиною 300мм.

    Фото 1. Схема утеплення стіни з пінобетону
    Читати більше »
Сторінка