• (044) 247-57-10

 • (067) 549-59-50

 • (073) 002-89-01

 • (044) 247-57-10

 • (067) 549-59-50

 • (073) 002-89-01

Мансардні вікна Roto

Мансардні вікна Roto виробляються в Німеччині в місті Штутгарт, а також на заводах дванадцяти підприємств на території Німеччини, Угорщини, Франції, Польщі, Китаю, Австрії, Росії та США.

Мансардні вікна Roto можуть мати одне або два загартованих скла (залежить від моделі). Також вони мають від двох до чотирьох точок замикання, тобто забезпечують безпеку приміщення, а тому часто використовуються для офісних і житлових будівель.

Особливості конструкції

Відмітна характеристика цього виробу - високий ступінь теплоізоляції, що досягається за рахунок технічних особливостей конструкції вікна.

Справа в тому, що мансардні вікна Roto мають два контури ущільнювача. Завдяки гумовому ущільнювачу, розташованому між склопакетом і притискають алюмінієвим профілем, конденсат по периметру склопакету не утворюється. За допомогою алюмінієвих накладок формується камера, де зміщується холодне і тепле повітря, причому це відбувається ще до того, як повітря досягає гумових ущільнювачів між стулкою вікна і коробкою.

Така конструкція знижує тепловтрати через примикання віконної коробки і стулки. Блок теплоізоляції (так званий WD-блок) виготовляється з поліпропілену, що відрізняється вологостійкістю і довговічністю. Блок збільшує температуру на внутрішній поверхні віконного блоку, а також у кутах примикання вікна, в середньому, на 6-8 градусів. Такий блок продається разом з вікном, тому Ви не витратите багато часу на монтаж вікна і його утеплення.

Також мансардні вікна Roto оснащені клапанами вентиляції в стандартній і ексклюзивній моделях. Провітрювати кімнату можна за рахунок двохпозиційної системи мікропровітрювання, яка розташовується на нижній частині коробки вікна. За допомогою фурнітури Ви легко відрегулюєте стулку щодо коробки після того, як вікно змонтоване.

Загальноприйнята система установки вікна на кроквяну систему доповнюється кріпленнями установочними куточками на обрешітці. За рахунок цього знижується трудомісткість робіт і спрощується монтаж вікна. Адже тепер Вам не потрібно витримувати відстань між кроквами. Такий тип кріплення дозволяє збільшити товщину шару утеплювача на бічних укосах, при цьому не допускаючи примерзання віконної коробки.

Мансардні вікна Roto випускаються з двох матеріалів:

 1. Дерево;
 2. Пластик.

Дерев'яні вікна виготовляються з безсучкової сосни високої якості. Рами і стулки виробляються з клеєних елементів сосни. Дерев'яні елементи виробу піддаються імпрегнації, а потім їх обробляють водостійким покриттям і покривають прозорим лаком.

Сфера використання виробу

Мансардні вікна Roto з дерева відмінно підійдуть для таких приміщень, як:

 1. Ванні кімнати;
 2. Басейни;
 3. Зимові сади;
 4. Кухні.

Пластикові мансардні вікна використовуються в будь-яких житлових і офісних приміщеннях.

Переваги мансардних вікон Roto

Для цього виробу характерні такі переваги:

 1. Не відбувається потускнення пластику в ході тривалої експлуатації;
 2. Немає необхідності в регулярному фарбуванні;
 3. Пластикове вікно піддається вторинній переробці;
 4. Тривалий термін експлуатації;
 5. Відмінні теплоізоляційні характеристики;
 6. Технічна продуманість елементів;
 7. Простий монтаж;
 8. Стійкість пластикових і дерев'яних покриттів вікон до надмірної вологості, хімічних речовин і корозії;
 9. Висока якість (вікна виробляються за німецькою технологією з використанням інноваційного обладнання і високоякісної сировини, при цьому дотримуються європейські стандарти якості).

Купити мансардні вікна Roto за доступною ціною Ви зможете в інтернет-магазині Тривіта.

- середня оцінка 5.0 із 5 . Всього 131 голосів
Мансардні вікна Roto Designo R4
Мансардні вікна Roto Designo R7
Мансардні вікна Roto Designo R8
Мансардні вікна Roto Designo R4/R6 RotoTronic

Мансардні вікна Roto Відгуки

(067) 549-59-50