• (044) 247-57-10

 • (050) 449-59-57

 • (067) 549-59-50

 • (073) 002-89-01

 • (044) 247-57-10

 • (050) 449-59-57

 • (067) 549-59-50

 • (073) 002-89-01

Композитна черепиця

- середня оцінка 4.8 із 5 . Всього 123 голосів
Aнтенний прохід
2760,00 грн/шт
під замовлення
детальніше
Композитна черепиця Gerard Ambassador
Вальмовий кут
1980,00 грн/шт
під замовлення
детальніше
Композитна черепиця Gerard Classic
Вентиляційна труба
Композитна черепиця Gerard Diamant
Єндова PEMA
210,00 грн/шт
під замовлення
детальніше
Композитна черепиця Gerard Heritage
Єндова оригінальна Алюмоцинк з покриттям поліуретаном

Хіт продажу

Композитна черепиця Gerard Milano
Карнизна планка
420,00 грн/шт
під замовлення
детальніше

Рекомендуємо

Композитна черепиця Gerard Roman

Композитна черепиця - один з видів покрівельного покриття, що користується популярністю у покупців і приватних забудовників не тільки не території СНД, але і в Європі. Свою назву виріб отримав через особливості структури. Сталевий лист високої якості покривають захисним сплавом алюцинка. Такий сплав, у свою чергу, складається з кремнію, алюмінію і цинку, змішаних в строгій пропорції.

Завдяки такому покриттю композитна черепиця славиться на весь світ своїми антикорозійними властивостями. А для того, щоб виріб мав естетичний зовнішній вигляд, на лицьову поверхню наносяться гранули натурального каменю, які створюють красиве фактурне покриття.

Переваги композитної покрівлі

Даний матеріал примітний декількома достоїнствами, а саме:

 1. Невелика питома вага, який дозволяє легко монтувати виріб (з цим впораються люди без спеціальної фізичної підготовки), знижуючи при цьому навантаження на покрівлю.
 2. Можливість нанесення на металеву основу фарбу будь-якого кольору і фактури.
 3. Можливість додати листу композитної черепиці будь-яку форму.
 4. Зовнішня схожість з керамічною черепицею, що дозволяє використовувати композитну черепицю для реставрації старовинних будівель і споруд, що мають історичну цінність. У той же час тут вигода полягає в меншій вартості композитної покрівлі.
 5. Невеликі розміри листів виробу, що дозволяє позбутися від надлишків при монтажі.
 6. Стійкість до корозії.
 7. Висока міцність на вигин.
 8. Захист покрівлі та поверхні черепиці від атмосферних опадів за рахунок дрібних гранул каменю. Ці ж гранули, володіючи незначною теплопровідністю, захистять покрівлю від нагріву сонцем у спекотне літо.
 9. Підвищена стійкість до ультрафіолетового випромінювання (теж завдяки напиленню з кам'яних гранул, які не схильні вицвітання).
 10. Тривалий термін експлуатації (від 30 років і довше).

Монтаж композитної черепиці

Розкладка листів цього виду покрівельних матеріалів має такий же порядок, як і розкладка листів металочерепиці. Однак пам'ятайте, що замість покрівельних саморізів краще використовувати спеціальні покрівельні цвяхи.

Головна особливість монтажу композитної черепиці полягає в тому, що листи кріпляться у вертикальний уступ, який розділяє поперечні ряди тайлів. Завдяки цьому способу можливість попадання вологи в підпокрівельні матеріали в місці установки кріпильних матеріалів мінімальна. Монтаж гідроізоляційного шару слід проводити в традиційному напрямку, тобто знизу вгору. Для цього застосовуються так звані монтажні містки, що виготовляються з підручних засобів (див. малюнок нижче).

Укладання листів черепиці слід проводити від карниза до коника. Часто виробники випускають композитну черепицю у вигляді великоформатних листів, що мають ширину більше одного тайла. Це полегшує і прискорює монтаж.

Коли листи вже змонтовані, їх слід вирівняти по карнизу. Завдяки цьому карнизний звис придбає виразність. Якщо довжина відкату не кратна габаритам тайла, підрізування краще робити біля коника.

Купити композитну черепицю за доступною ціною Ви зможете в інтернет-магазині будматеріалів Тривіта.

Композитна черепиця Відгуки

(067) 549-59-50