керамоблок

  1. Який керамічний блок не треба утеплювати?

    Керамічний поризований блок відрізняється своїми видатними експлуатаційними характеристиками. Це і висока міцність, і екологічність, і точність геометричних параметрів, і звукоізоляція, і висока морозостійкість...

    Однак особливий інтерес представляють його теплоізоляційні властивості. Не дарма керамоблок називають також «теплоблок». Завдяки порам і щілинним порожнечам матеріал зберігає тепло взимку і прохолоду в літній сезон. Він здатний акумулювати тепло, так як володіє низьким коефіцієнтом теплопровідності - 0,2 Вт/м*К. Для порівняння, пустотіла цегла має аналогічний показник 0,38 Вт/м*К, а повнотіла - ще більше (0,56 Вт/м*К).

    Однак тоді доречно поставити запитання: чи потрібно утеплювати стіни з керамоблока взагалі? Якщо немає, то в якому випадку? Будемо розбиратися.

    Правда і брехня про керамоблоки

    Поризований блок дійсно має хороші теплозберігаючі та теплоізоляційні властивості, але вони, як правило, недостатні. Існують певні но

    Читати більше »
  2. Який керамоблок краще використовувати для несучих стін?

    Керамічний поріпзованний блок - чудова альтернатива рядовій цеглі. Стіни з нього будуються в три рази швидше, ніж зі стандартної одинарної цегли.

    При цьому за рахунок особливості структури керамоблоку, стіни з нього «дихають» і створюють в приміщенні оптимальний рівень температури і вологості повітря. Дифузійні властивості блоків поліпшуються за рахунок дрібних пір (властивих і для цегли), а також штучних щілинних порожнеч.

    Але на цьому переваги керамоблоку не закінчуються. Розглянемо їх більш детально.

    Сильні сторони керамоблоку

    Отже, ось основні переваги керамічного поризованого блоку:

    1. Мала питома вага і низька щільність за рахунок великої кількості щілинних порожнеч і пір (питома маса кладки з керамоблока в два рази легше, ніж маса кладки з цегли);
    2. Прекрасні теплоізоляційні характеристики;
    3. Високий коефіцієнт шумопоглинання;
    4. Дає можливість знизити навантаження на
    Читати більше »
  3. Керамоблок - чим потрібно утеплювати?

    Поризовані блоки з кераміки - один з кращих будівельних матеріалів для збереження і акумулювання тепла в приміщенні. Проте, в деяких випадках стіни і керамоблока самі потребують утеплення.

    Втрата тепла відбувається через:

    1. Стіни;
    2. Вікна і двері;
    3. Підлогу;
    4. Покрівлю.

    Якщо ми говоримо про малоповерховий будинок, втрата тепла через стіни незначна - до 20%. В цьому відношенні вона порівнянна з втратою тепла через підлогу. Те ж саме можна сказати і про покрівлю, тому що площі стін і даху майже рівнозначні.

    Близько 40% тепла втрачається через вентиляційні системи і повітрообмін.

    Таким чином, утепливши стіни з керамоблоку, Ви зможете зберегти мінімум 20% тепла в приміщенні.

    Читати більше »
  4. Краща будівельна цегла - що вибрати в Україні?

    Рядова будівельна цегла - це основа основ багатьох будівельних проектів. Ви можете заперечити, що на сучасному будівельному ринку існує безліч альтернатив цього матеріалу. Це:

    1. Газоблок;
    2. Пінобетон;
    3. Керамічний поризований блок;
    4. ЗБВ.

    Проте, більше 30% сучасних малоповерхових будівель будуються саме зі старої-доброї цегли.

    Причин на те кілька. По-перше, багато дачників будують свої заміські будинки з цегли, тому що точно так само робили їхні діди і прадіди. Вони діють за старою звичкою.

    Др

    Читати більше »
  5. 12 причин вибрати керамічний блок

    Сьогодні вибрати якісний будівельний матеріал для споруди заміського або дачного будинку не так вже й просто. І це пов'язано зовсім не з відсутністю високоякісних матеріалів з безліччю переваг, а наявністю величезного вибору матеріалів, в тому числі не завжди якісних. На тлі такого величезного асортименту вибрати довговічний і екологічний матеріал складно.

    А адже кожен хоче, щоб його будинок був довговічним, затишним, надійним і красивим! Саме надійність і тривалий експлуатаційний термін стали, швидше за все, найбільш важливими критеріями вибору будівельного матеріалу. Адже стінові матеріали постійно схильні до дії агресивного середовища, а також навантажень (постійних або змінних).

    Змінні навантаження - це сильний вітер, вага снігового покриву, вага людей і багато іншого.

    Читати більше »
  6. Що краще керамічний блок або газоблок

    Сьогодні дорожнеча будівельних матеріалів і високі ціни на послуги будівельників призвели до великої популярності газобетону і керамічного блоку. Ці два будівельних матеріалу дуже схожі один з одним за своїми характеристиками. Крім того, вони мають великі габарити, а тому дозволять скоротити терміни будівництва і знизити витрати на кладочний розчин і сам будматеріал.

    Але що краще: керамічний блок або газоблок? У цьому питанні слід детально розібратися. Насамперед, слід розглянути переваги та недоліки кожного з матеріалів, а потім провести порівняння.

    Читати більше »
  7. Блочна цегла

    Блочна цегла за своєю будовою і зовнішнім виглядом нагадує керамічний блок. Вона має габарити 290х190х190 мм і вагу 8 кілограм. За рахунок великого числа щілинних порожнеч і пір цей матеріал має невелику питому вагу і володіє прекрасними теплоізоляційними і шумопоглинаючими властивостями.

    Цегла виготовляється з глини, яку обпалюють при температурі 1000 градусів. Технологія її виробництва практично не відрізняється від такої у керамоблоків. Глиняна суміш заливається в спеціальні форми, де потім відбувається формування виробу методом вібропресування. Після цього матеріал проходить послідовні етапи сушіння, випалювання й охолодження.

    Переваги і недоліки

    Блочна цегла має масу переваг, основними з яких є:

    1. Екологічність матеріалу (не містить хімічних добавок);
    2. Стійкість до різких температурних перепадів, впливу хімічних речовин, діяльності мікроорганізмів, корозії, вивітрювання, атмосферних опадів і механічних навантажень;
    3. Висока міцність на стиск та згин;
    4. Точність геометричних параметрів;
    5. За рахунок малої питомої ваги стіни з цієї цегли не створюють критичного тиску на фундамент будівлі;
    6. Низький коефіцієнт теплопровідності;
    7. Стійкість до деформацій і механічних пошкоджень;
    8. Висока морозостійкість;
    9. Тривалий експлуатаційний термін (від 50 років і довше);
    10. Привабливий зовнішній вигляд;
    11. Негорючість і пожежобезпечність;
    12. Високий коефіцієнт шумопоглинання;
    13. Економічність матеріалу (так як він має великі габарити в порівнянні зі стандартною порожнистою цеглою, стіни будуть побудовані швидше, пр
    Читати більше »
  8. Чим штукатурити керамоблок?

    Краще всього для штукатурки керамоблоків підійдуть гіпсові суміші ручного та машинного нанесення. Вони сприяють створенню оптимального мікроклімату в приміщенні. За рахунок вмісту у гіпсових сумішах полімерних добавок розчини володіють високими адгезійними властивостями і низькою теплопровідністю. Сам по собі гіпс має низьку теплопровідність, яка добре поєднується з теплопровідністю керамоблоків.

    Чим штукатурити керамоблок?

    Суміші для штукатурення зовнішніх стін з керамічних блоків

    Такі суміші мають у своєму складі перліт замість піщаного наповнювача. Перліт володіє хорошими теплоізоляційними властивостями і значно виграє на тлі стандартних цементно-піщаних сумішей. І хоча вартість такого матеріалу майже в два рази вище вартості цементно-п

    Читати більше »
  9. Крупноформатні блоки Porotherm та їх переваги

    Блоки Porotherm Вже багато забудовників починають звикати до цього матеріалу, як до одного з найбільш економічних, надійних і міцних. Все більше будинків зводиться з великоформатних блоків і це радує як власників через експлуатаційних характеристик, так і будівельників простотою застосування. Найважливішим моментом і приємним перевагою є той факт, що будинок буде побудований з одного матеріалу. Плюс цього, в першу чергу, в тому, що не буде так званого «сендвіча», що складається з шарів штукатурки, утеплювача та інше. Таким чином, не буде зіткнення властивостей різних матеріалів.

    Термічний опір блоків, тобто здатність до утримання тепла, виходить, мало, що не на перше місце за оцінкою якостей. У нинішній час це дуже важливий аспект, оскільки енерговитрати великі і люди шукають можливості економії. Блоки Porotherm включають систему утеплення. По-перше, глина, що входить до складу, - найтепліший будматеріал. По-друге, повітряні отвори в блоці замінюють утеплювач. Том

    Читати більше »