Керамічні блоки (керамоблок)

➤ Категорія товарівКерамічні блоки (керамоблок)
➤ Кількість товарів у наявності98
➤ Найдешевший товар7,43 грн
➤ Найдорожчий товар321,00 грн

Коефіцієнт теплопровідності керамічних блоків є їх найважливішою характеристикою. Перш за все, за рахунок великої кількості щілинних порожнеч у структурі, керамічні блоки здатні акумулювати тепло взимку або прохолоду влітку. Відповідно, їх теплопровідність низька, вони повільно нагріваються і охолоджуються. Це, в свою чергу, дозволяє заощадити до 30% на опаленні приміщення в зимовий сезон.

Природно, що за наявності великої кількості часу і щілинних порожнеч у структурі, керамічний блок має неоднорідну структуру. Визначити його ступінь термічного опору можна за наступною формулою:

Тут δ (м) – товщина матеріалу стіни, λ, (Вт/м2∙°С) – коефіцієнт теплопровідності матеріалу стіни. У випадку багатошарової конструкції стіни у формулі буде стільки членів вигляду δ/λ, скільки і шарів. Значення U для стін з керамічного блоку Porotherm 38 на теплоізолюючому кладочному розчині з коефіцієнтом теплопровідності lЈ0,2 Вт/(м∙°С) становить 0,35 Вт/(м2∙°С).

Тоді (м2∙°С)/Вт. Знаходимо коефіцієнт теплопровідності: Вт/(м∙°С).

Як правило, коефіцієнт теплопровідності керамоблоків зазначений у його технічних даних разом з габаритами, вагою і іншими характеристиками. Чим нижче значення цього коефіцієнта, тим тепліше буде в будинку, побудованому з цього керамоблоку.

Вага керамічного блоку залежить від його габаритів з щільності. Остання залежить від ступеня порожнистості. Ні для кого не секрет, що керамічний блок має безліч пір і щілинних порожнеч у структурі, за рахунок яких досягаються його чудові теплоізоляційні та звукопоглинаючі здібності.

У той же час, за рахунок такої особливості у будові даний матеріал характеризується малою питомою вагою.

Наприклад, керамічний блок Leier 25 NF при габаритах 250х375х238 мм важить лише 15,9 кілограма, а блок Leier 11,5 NF при габаритах 115х500х238 мм важить 12,1 кілограма. Останній варіант більше підходить для будівництва міжкімнатних перегородок, а перший варіант – для зведення несучих стін будівель.

Різати керамоблок можна спеціалізованою пилкою або простою болгаркою. Розглянемо докладніше обидва варіанти.

Використання спеціальної пилки

Зовні така пила схожа на просту пилку, однак вона має напрямні, по якій відбувається переміщення двох пилок. Вони постійно рухаються назустріч одна одній. Завдяки цьому пропил буде рівним і акуратним, тому Ви зможете дуже точно розпиляти блок по заданій розмітці. Великим мінусом пилки є її висока вартість і необхідність купувати досить дорогі полотна для неї. Крім того, для кожного типу блоків є свої індивідуальні полотна, які чудово вирішують поставлену задачу, тому слід придбати відразу кілька видів полотен.

Переваги спеціалізованої пилки:

  1. Безпека у використанні, так як при розпилі утворюється мінімальна кількість осколків;
  2. Висока продуктивність.

Зверніть увагу, що в ході роботи не слід занадто натискати на цю пилку, тому що при цьому підвищується її знос, з-за чого ріжучі леза швидко вийдуть з ладу.

Використання простої болгарки

Застосування простої болгарки є прекрасною альтернативою спеціалізованій пилі. Така болгарка повинна мати диск для різання каменю (краще всього підійде алмазний диск). За допомогою болгарки блок пиляється з двох сторін, після чого його розколюють з допомогою будь-яких відповідних підручних інструментів. При цьому лінія розколу не завжди буде рівною, з-за чого підвищується витрата матеріалу.

Крім того, у болгарки є і багато інших недоліків:

  1. Низька продуктивність. Наприклад, швидкість розпилювання вдвічі нижче, ніж у випадку зі спеціалізованою пилкою, тому у масштабному будівництві використовувати болгарку просто безглуздо.
  2. Небезпечність роботи з інструментом. При різанні утворюється багато осколків, що розлітаються в усі сторони, тому розпил блоку болгаркою проводиться тільки в окулярах і міцній екіпіровці для захисту від можливого травмування.
  3. Необхідна велика кількість витратних матеріалів, так як диски швидко зношуються, і тому потрібно заздалегідь подбати про їх достатню кількість.

Також слід зазначити спосіб, при якому цегляний блок взагалі не потрібно пиляти – попереднє коригування об'єкта ще перед початком будівництва.

Керамічний блок може мати різні розміри. Широкий вибір типорозмірів створений спеціально для того, щоб мати можливість будувати стіни з цього матеріалу різної товщини.

Наприклад, керамічний блок «Русинія» Ecoblock 12 має габарити 120х500х238 мм, тобто він чудово підійде для будівництва внутрішніх міжкімнатних перегородок, але не може використовуватися для будівництва несучих стін (так як його товщина складає всього 120 мм). Зате керамічний блок цього ж виробника Ecoblock 38 має габарити 380х250х238 мм, Стіни з нього будуть мати товщину 380 мм.

Пам'ятайте, чим товщі стіни з керамічного блоку, тим тепліше буде в приміщенні. Для будівництва будинків у кліматичних зонах з суворим кліматом використовуються керамічні блоки товщиною до 450 мм (наприклад, блок «Русинія» Ecoblock 45 з габаритами 450х250х238 мм). Для спорудження будівель в зонах з теплим кліматом використовується керамічний блок товщиною 250 мм.

Кожен виробник виготовляє керамічні блоки за своїм власним стандартам. Найчастіше зустрічаються блоки товщиною 120 мм (що відповідає товщині кладки в пів-цеглини), 250 мм (товщина в одну цеглину) і 380 мм (товщина в півтори цеглини).

Габарити керамічних блоків можуть бути суто індивідуальними. Тут немає єдиного стандарту, багато що залежить від виробника.

Блоки для будівництва несучих стін можуть мати такі габарити:

  1. 380х250х238 мм;
  2. 250х250х238 мм;
  3. 250х380х238 мм;
  4. 450х250х238 мм;
  5. 380х245х215 мм;
  6. 380х250х215 мм;
  7. 245х380х215 мм;
  8. 440х230х215 мм;
  9. 510х240х215 мм.

Перегородкові блоки можуть мати такі типорозміри:

  1. 498х238х115 мм;
  2. 480х238х80 мм;
  3. 380х238х120 мм;
  4. 500х238х120 мм;
  5. 500х238х115 мм.

Зверніть увагу, що стіни з керамоблоку найкраще утеплювати плитами з мінеральної вати. Мінеральна вата має високу паропроникність, а пінополістирол - низьку. Керамоблок також володіє хорошою паропроникністю, а тому краще сумісний з мінеральною ватою.

Плити кріпляться до стіни за допомогою дюбелів. Дуже важливо, щоб мінеральна вата щільно прилягала до поверхні стіни. Подальша обробка стін проводиться на розсуд самого власника будинку.

Блоки шириною 250 мм рекомендується утеплювати плитами мінеральної вати шириною 100 мм, а блоки шириною 300 мм - 60 мм відповідно.

Досить часто клієнти плутаються у визначеннях. Тому ми відповімо: великоформатна поризована цегла - це те ж саме, що поризований камінь, поризована кераміка, тепла кераміка, великоформатна цегла, тепла кераміка. А це все назви одного й того ж матеріалу - керамічного блоку, або керамоблоку.

За своєю суттю керамоблок якраз і є великоформатною поризованою цеглою. Його габарити більші (наприклад, 600х300х200 мм проти 250х120х65 мм у простої керамічної цегли). У структурі є штучно створені порожнечі для зниження ваги і підвищення теплоізоляційних характеристик.

Керамічний блок - одна з найкращих альтернатив цеглі. Блоки великоформатні теж виготовляються з натуральної глини і відрізняються екологічністю. Коли великоформатний керамічний блок з'явився на будівельному ринку, в світі будівництва стався якісний стрибок вперед.

Купити Керамоблок у м. Київ можна як для будівництва будинку, так і для спорудження паркану або альтанки. Цей матеріал універсальний.

Ціна блока керамічного

Назва товаруАртикулОдиниця виміруЦіна
Керамічний блок Ecoblock-45 Русинія 450х238х2501010301003 шт. шт 96,11 3556,07
Керамічний блок Ecoblock-25 Русинія 250x380x2381010301005 шт. шт 83,20 3660,80

Загальні переваги керамічного блоку

Фото1 керамічні блоки поризовані пустотілі
Фото2 керамічні блоки
Фото3 керамічні блоки
Фото4 керамічні блоки

Оскільки блоки керамічні поризовані пустотілі виробляються практично за тією ж технологією, що і класична керамічна цегла (випал при 1000 градусах в спеціальних печах з попереднім сушінням), то цей виріб може похвалитися:

  1. Високою міцністю на стиск і вигин (марка міцності становить М-150);
  2. Тривалим експлуатаційним терміном (від 50 до 80 років);
  3. Стійкістю до утворення грибка і цвілі;
  4. Низькою гігроскопічністю;
  5. Високою морозостійкістю (вона становить від 50 циклів заморожування і відтаювання);
  6. Точністю геометричних розмірів (блоки виготовляються на автоматизованих заводах, ймовірність людської помилки мінімальна);
  7. Високою вогнетривкістю (витримує нагрівання до 1000 градусів);
  8. Ударостійкістю і стійкістю до механічних навантажень і деформацій;
  9. Екологічністю, негорючістю і пожежобезпечністю;
  10. Стійкістю перед вивітрюванням, корозією, впливом хімічних речовин і діяльністю мікроорганізмів.

Крім того, ціна на керамічний блок невисока.

Однак визнаємо, що ці переваги властиві і для простої цегли. У чому ж полягають переваги керамоблоку над цеглою?

Переваги керамоблоку над цеглою

Отже, ось ці сильні сторони:

  1. Більші габарити, за рахунок чого стіни з керамоблоку можна побудувати швидше, витративши менше розчину і самого матеріалу;
  2. Наявність пазогребневої системи. За рахунок цього блоки щільно з'єднуються один з одним в районі бічних граней і захищають від витоку тепла через шви і утворення «містків холоду»;
  3. Наявність великої кількості пустот, за рахунок чого керамоблок або, як ще його називають, тепла цегла має чудові теплоізоляційні властивості;
  4. Високий коефіцієнт шумопоглинання;
  5. Мала питома вага, за рахунок чого з'являються ще дві переваги - простий і легкий монтаж, а також зручне транспортування, завантаження і вивантаження;
  6. Високий показник енергозбереження;
  7. Малий тиск на фундамент споруди. Немає потреби в будівництві дорогого високоміцного фундаменту.

Крім того, даний матеріал здатний акумулювати тепло взимку і прохолоду влітку. А за рахунок високого ступеня паропроникності в приміщенні завжди буде оптимальний для здоров'я людини мікроклімат.

Технічні особливості керамоблоку

Порожнечі в структурі керамоблоку діляться на дві групи:

  1. Щілиноподібні порожнечі (займають приблизно 50% об’єму виробу). Сприяють збільшенню шляху теплового потоку.
  2. Прості мікропори, що утворюються в ході спікання глини при випалюванні (20% об’єму).

Якщо пори утворюються самі по собі, як і у рядової цегли, то щілинні порожнечі створюються штучно. Як?

В ході виготовлення блоків в глину додаються деревні стружки. Під час випалу вони вигорають, і на їх місці і утворюються порожнечі. За рахунок цього підвищуються теплоізоляційні і шумопоглинаючі властивості блоків, а щільність не перевищує 830 кг/м3.

Чому ще керамоблок називають цегляним блоком?

Цегляний блок та керамічний блок - це одне й те ж саме. Будівельники називають поризований блок "цегляним блоком порожнистим", тому що він виготовлений з глини методом випалу, як і звичайна цегла. Колір у обох матеріалів однаковий - цегляно-червоний або теракотовий.

Купити керамічний блок за вигідною ціною Ви зможете в інтернет-магазині Тривіта! У нас прийнятна ціна, швидка і своєчасна доставка по всій Україні. Дзвоніть прямо зараз:

  • (067) 549-59-52
  • (067) 549-59-52
  • (093) 549-59-52
  • (050) 549-59-01
Показати більше
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-30 з 102

Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
  1. Керамблок Кератерм 38 (380х238х248)
    Код: 1010304008
    78,00 грн 3276,00 грн
    Ціна вказана за шт
    На складі
    Переглянути
  2. Подвійна цегла 2НФ СБК Ромни М-150
    Код: 1020804007
    16,80 грн 8601,60 грн
    Ціна вказана за шт
    На складі
    Переглянути
  3. Керамоблок Кератерм Перегородковий 10 (100х238х380)
    Код: 1010304006
    42,00 грн 4662,00 грн
    Ціна вказана за шт
    На складі
    Переглянути
  4. Керамічний блок Теплокерам 38 (380х250х238 мм) Керамейя
    Код: 1010305002
    77,00 грн 3234,00 грн
    Ціна вказана за шт
    На складі
    Переглянути
  5. Керамічний блок Теплокерам 25 (250х390х238 мм) Керамейя
    Код: 1010305004
    77,00 грн 3234,00 грн
    Ціна вказана за шт
    На складі
    Переглянути
  6. Керамічний блок Теплокерам 25 Еко 7,62NF (250х250х238 мм) Керамейя
    Код: 1010305006
    49,00 грн 49,00 грн
    Ціна вказана за шт
    На складі
    Переглянути
  7. Керамічний блок Кератерм 25 Cube
    Код: 1010304012
    73,00 грн 4672,00 грн
    Ціна вказана за шт
    Немає в наявності
    Переглянути
  8. Керамічний блок Кератерм 10 (238х100х380) РОЗПРОДАЖ
    Код: 1010304011
    30,00 грн 3330,00 грн
    Ціна вказана за шт
    На складі
    Переглянути
  9. Керамблок Кератерм 25 (248х238х380)
    Код: 1010304001
    73,00 грн 3066,00 грн
    Ціна вказана за шт
    На складі
    Переглянути
  10. Керамблок Кератерм 25 WB (248х238х380)
    Код: 1010304007
    73,00 грн 3066,00 грн
    Ціна вказана за шт
    Під замовлення
    Переглянути
  11. Керамоблок Кератерм 25 (248х238х380) Бережани
    Код: 1010304010
    73,00 грн 3066,00 грн
    Ціна вказана за шт
    На складі
    Переглянути
  12. Керамблок Кератерм 44 (440х238х248)
    Код: 1010304003
    110,00 грн 4004,00 грн
    Ціна вказана за шт
    На складі
    Переглянути
  13. Керамічний блок Ecoblock-38 Русинія 380х238х250
    Код: 1010301001
    81,20 грн 3583,00 грн
    Ціна вказана за шт
    На складі
    Переглянути
  14. Керамічний блок Ecoblock-25 Русинія 250x380x238
    Код: 1010301005
    83,20 грн 3660,80 грн
    Ціна вказана за шт
    На складі
    Переглянути
  15. Керамічний блок Ecoblock-45 Русинія 450х238х250
    Код: 1010301003
    96,11 грн 3556,07 грн
    Ціна вказана за шт
    На складі
    Переглянути
  16. Керамічний блок Ecoblock-12 Русинія 120х500х238
    Код: 1010301002
    51,24 грн 3586,80 грн
    Ціна вказана за шт
    Під замовлення
    Переглянути
  17. Керамічний блок Heluz Plus 38 шліфований (380x249x247)
    Код: 10335
    105,18 грн 4417,56 грн
    Ціна вказана за шт
    Під замовлення
    Переглянути
  18. Керамічний блок Heluz Family 25 шліфований (250x249x247)
    Код: 10337
    77,78 грн 4977,92 грн
    Ціна вказана за шт
    Під замовлення
    Переглянути
  19. Керамічний блок Heluz Plus 44 шліфований (440x249x247)
    Код: 10336
    119,85 грн 4314,60 грн
    Ціна вказана за шт
    Під замовлення
    Переглянути
  20. Керамічний блок Leier 38 NF
    Код: 2372
    41,00 грн
    Ціна вказана за шт
    Під замовлення
    Переглянути
  21. Керамічний блок Leier 25 NF
    Код: 2370
    31,90 грн
    Ціна вказана за шт
    Під замовлення
    Переглянути
  22. Керамічний блок Leier 45 NF
    Код: 2373
    50,10 грн
    Ціна вказана за шт
    Під замовлення
    Переглянути
  23. Керамічний блок Leier 11,5 NF
    Код: 2369
    32,00 грн
    Ціна вказана за м3
    Під замовлення
    Переглянути
  24. Керамічний блок Leier 30 NF
    Код: 2371
    32,00 грн
    Ціна вказана за м3
    Під замовлення
    Переглянути
  25. Керамічний блок Porotherm 38 1.2 P+W
    Код: 1003
    41,00 грн
    Ціна вказана за шт
    Під замовлення
    Переглянути
  26. Керамічний блок Porotherm 38 P+W
    Код: 1002
    82,65 грн
    Ціна вказана за шт
    Під замовлення
    Переглянути
  27. Керамічний блок Prokeram 2.12 НФ
    Код: 18907
    16,40 грн
    Ціна вказана за шт
    Під замовлення
    Переглянути
  28. Керамічний блок Porotherm 25 E3
    Код: 2642
    67,45 грн
    Ціна вказана за шт
    Під замовлення
    Переглянути
  29. Керамічний блок Porotherm 25 P+W
    Код: 1009
    71,25 грн
    Ціна вказана за шт
    Під замовлення
    Переглянути
  30. Керамічний блок Porotherm 25 E3 (250х238х373)
    Код: 1010306002
    39,00 грн
    Ціна вказана за шт
    Немає в наявності
    Переглянути
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-30 з 102

Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення