• (044) 247-57-10

 • (067) 549-59-50

 • (073) 002-89-01

 • (044) 247-57-10

 • (067) 549-59-50

 • (073) 002-89-01

Керамічні блоки Керамкомфорт

Увага! Доставка по Україні здійснюється тільки при замовленні керамоблокыв від 1000 шт. Доставка по Києву - необмежену кількість.

Поризовані керамічні блоки ТМ «Керамкомфорт» з'явилися на ринку будівництва порівняно нещодавно. У цих виробах злилися воєдино древні традиції цегляного житлового будівництва і самі останні виробничі технології.

Ціни на керамічний блок Керамкомфорт

Назва товару Ціни на керамоблок
Керамічний блок Керамкомфорт 250 П+Г 32,00 грн/шт
Керамічний блок Керамкомфорт 380 П+Г Ціна по запиту

Переваги керамічних блоків Керамкомфорт

Фото1 поризовані керамічні блоки ТМ «Керамкомфорт» ТМ «Керамкомфорт»
Фото2 поризовані керамічні блоки ТМ «Керамкомфорт» ТМ «Керамкомфорт»
Фото3 поризовані керамічні блоки ТМ «Керамкомфорт» ТМ «Керамкомфорт»
Фото4 поризовані керамічні блоки ТМ «Керамкомфорт» ТМ «Керамкомфорт»

Керамблокі Керамкомфорт володіють кращими перевагами, властивими цьому матеріалу, а саме:

 1. Висока міцність. Цей матеріал настільки міцний, що легко замінить звичайну цеглу в будівництві. При цьому його можна використовувати при зведенні будинків висотою до шести поверхів і навіть дев'яти поверхів.
 2. Високий показник енергозбереження. Пустотіла конструкція виробу створює так званий ефект термоса, тому взимку блоки зберігають тепло, а влітку - прохолоду. При цьому ви добре заощадите на затратах електроенергії та газу.
 3. Стіни можуть «дихати». Керамічні блоки Керамкомфорт мають капілярну структуру, що виводить вологе повітря назовні через пори. Навіть якщо у вас будуть щільно закриті вікна, ви не відчуєте духоти завдяки стінам з керамблоків.
 4. Економічна вигода. Керамоблоки Керамкомфорт використовують як для внутрішніх, так і для зовнішніх стін. При цьому є можливість заощадити на кладці і розчині. Також укладання таких блоків буде йти вдвічі швидше, ніж укладання цегли, адже один ряд керамоблока відповідає трьом рядам цегли. Також виграш йде і за вагою, оскільки тепер навантаження на фундамент споруди буде істотно нижче, ніж у випадку з повнотілою цеглою. Також керамблоки зручні і в якості внутрішніх перегородок, на них можна прикріпити все, що завгодно. При цьому такі перегородки заощадять вам простір.
 5. Матеріал є екологічним, оскільки виготовлений з природних матеріалів. Хімічні добавки тут не містяться, тому за кордоном керамічні блоки Керамкомфорт називають «біоматеріалом».
 6. Матеріал пожежобезпечний. Зазвичай палаючі будматеріали викидають в атмосферу безліч всіляких токсинів, які шкідливі для людини і тварин. Вони настільки отруйні, що можуть убити в лічені секунди. Однак керамоблоки Керамкомфорт не мають хімічних матеріалів, а тому безпечні в разі їх загоряння.
 7. Легкість і зручність в роботі. З керамічними блоками цієї фірми на рідкість легко і зручно працювати, а інструкції по роботі з виробами ви можете отримати по телефону.
 8. Цінова політика. Це - ще одна незаперечна перевага керамоблоків Керамкомфорт. Хоча якість зіставна із закордонними аналогами, але ціна - взагалі поза конкуренцією.

Як бачите, плюсів у цього виробу багато. Але чи є у нього хоч якісь недоліки? Не може ж він бути абсолютно ідеальним!

Недоліки у цього матеріалу є. Приміром, такі блоки не можна використовувати при укладанні фундаменту, показник їх морозостійкості незначний, також блоки не підійдуть для надміцних будівель. Ну ось, мабуть, і все.

Керамічні блоки Керамкомфорт мають ціни нижче зарубіжних аналогів, проте за всіма параметрами вони відповідають стандартам ДСТУ. Якщо ви порівняйте вартість керамоблока цієї фірми в Україні та за кордоном, то помітите істотну різницю.

Будівельна кераміка є нововведенням, яке вже міцно увійшло в будівельну тематику і зробило поворот в архітектурі в сторону біотехнологій. Саме тому керамоблоки Керамкомфорт дадуть Вашому будинку екологічну чистоту на багато років.

Купити керамічні блоки Керамкомфорт за найбільш вигідною ціною ви зможете в інтернет-магазині будматеріалів Тривіта.

- середня оцінка 4.8 із 5 . Всього 148 голосів
Керамічний блок 2 NF M 100
Керамічний блок 2 NF M 125
Керамічний блок 2 NF M 150
Керамічний блок 25 П+Г 10,5 NF
Керамічний блок 38 П+Г 10 NF

В наявності

Керамический блок Керамкомфорт 250 П+Г
Керамічний блок Керамкомфорт 380 П + Г

Знятий з виробництва

Керамічний блок Керамкомфорт 440 П+Г

Знятий з виробництва

Керамічний блок Керамкомфорт 510 П+Г

Керамічні блоки Керамкомфорт Відгуки

(067) 549-59-50