• (044) 247-57-10

 • (067) 549-59-50

 • (073) 002-89-01

 • (044) 247-57-10

 • (067) 549-59-50

 • (073) 002-89-01

Гідро/пароізоляція

Гідро / пароізоляція - найважливіші елементи даху, що запобігають корозії металевих деталей і деформацію деревини в ході тривалої експлуатації. Пароізоляція покрівлі виконує ще одну важливу функцію, а саме - збереження тепла в приміщенні. Це допоможе Вам заощадити на опаленні.

Найчастіше гідро / пароізоляція застосовна для:

 1. Дахів;
 2. Перекрить;
 3. Мансард;
 4. Підлог.

В якості пароізоляційного матеріалу використовують строізол - супердифузійний паропроникнений тришаровий матеріал з поліпропілену. Якщо будівлю опалюють тільки в зимовий сезон, в ній накопичується надлишкова волога, яка призводить до утворення цвілі або грибка. Для запобігання подібних процесів і використовують пароізоляцію.

Дахи відносяться до групи неопалюваних складових будівлі, тому їх в першу чергу необхідно ізолювати від вологи і різких температурних перепадів. Строізол ідеально підійде для різних видів покрівлі.

Матеріали для гідро / пароізоляції необхідні для перешкоджання утворенню конденсату, а також для запобігання попаданню вологи всередину. Цей матеріал нагадує мембрани, через які повітря вільно проникає, а волога залишається зовні. За рахунок цього утеплювач стіни прослужить довше, як і сама конструкція, будь то покрівля, стіна або мансард.

Температурний режим і вологість - обов'язкова норма в будь-якому будівництві. І ці два показники не повинні перевищувати певних значень. Якщо утеплювач не буде захищений гідроізоляцією, волога знизить його ККД на 30%.

Але не тільки зовнішня волога становить небезпеку для утеплювача або конструкції. Часто надмірна вологість утворюється на кухні при приготуванні їжі, а також у ванній кімнаті при прийомі душу. Нарешті, кімнатні рослини разом з киснем також виділяють водяна пара, що підвищує вологість. Саме тому пароізоляція не менш важлива, ніж гідроізоляція.

Такі матеріали, як строізол, можна комбінувати з вентиляцією, створивши ефективний тепло- і повітрообмін. Монтувати мембрану можна навіть на цементну стяжку, при цьому властивості матеріалу залишаться такими ж ефективними.

Чималу роль грає гідроізоляція покрівель у захисті водостічних труб і систем. Оскільки на даху, покритої шаром гідроізоляції, сніг навесні тане швидше, зменшується ризик утворення полою при повторних заморозках, яка руйнує водостічні труби і жолоби.

Нарешті, гідро / пароізоляція застосовується і для відображення інфрачервоного випромінювання всередину кімнати або приміщення, що, у свою чергу, підвищує енергоефективність і знижує витрати на тепло. Саме тому гідроізоляційні мембрани знайшли собі застосування в:

 1. Сауні;
 2. Теплих підлогах;
 3. У будівлях за каркасною технологією.

Будова мембрани гідро / пароізоляції

Шар пароізоляції включає дифузну мембрану, що складається з трьох шарів. Зовнішній шар - пароізоляційний, центральний - несучий (опорний), внутрішній - також пароізоляційний (запобігає від утворення конденсату під самим матеріалом гідроізоляції). Монтувати такий матеріал слід прямо на утеплювач без вентиляційного зазору, тому немає необхідності в обрешітці між утеплювачем і пароізоляцією. При будівництві будинку це великий плюс, тому що монтажні роботи можна проводити в будь-яку погоду.

Гідроізоляція також представляє собою тришарову дифузну мембрану. Її також можна укладати на утеплювач без обрешітки.

Переваги гідро / пароізоляції

Головні плюси виробу - це:

 1. Негорючість матеріалу;
 2. Екологічність;
 3. Міцність;
 4. Пластичність;
 5. Відмінний захист від вологи, води, утворення цвілі або грибка;
 6. Низька ціна на пароізоляцію покрівлі;
 7. Тривалий експлуатаційний термін;
 8. Відбиває інфрачервоне випромінювання;
 9. Зберігає тепло в приміщенні;
 10. Не перешкоджає проникненню повітря через мембрану;
 11. Легко монтується (немає необхідності в обрешітці);
 12. Захист водостічних систем від обмерзання.

Купити гідро / пароізоляцію за низькою ціною від європейського виробника Ви зможете в інтернет-магазині Тривіта.

- середня оцінка 4.9 із 5 . Всього 143 голосів

В наявності

Рекомендуємо

Профільована мембрана PLANTER-lite 2,0 / 20 (0,35 кг / м2)
Євро-антиконденсат
Ціна за запитом
під замовлення
детальніше
Євро-вітробар'єр
Ціна за запитом
під замовлення
детальніше
Євро-гідробар'єр
Ціна за запитом
під замовлення
детальніше
Євро-паробар'єр
Ціна за запитом
під замовлення
детальніше
Євробар'єр
Ціна за запитом
під замовлення
детальніше
Гідробар'єр Strotex РР-110
Стрічка бутилова К2 (50 м.п.)
Мембрана Strotex Dynamic V 135 гр/м2
Мембрана Dachowa 115 (80 кв.м/рул.)
Мембрана Dachowa-3 (80 кв.м/рул.)
Мембрана Dorken DELTA VENT N

Гідро/пароізоляція Відгуки

(067) 549-59-50