• (044) 247-57-10

 • (067) 549-59-50

 • (073) 002-89-01

 • (044) 247-57-10

 • (067) 549-59-50

 • (073) 002-89-01

Газоблок UDK (Дніпропетровськ)

Увага! Доставка по Україні здійснюється тільки при замовленні газобетону от 35 м3. Доставка по Києву - необмежену кількість.

Газобетон UDK (Дніпропетровськ) є будматеріалом, що володіє високим показником вогнестійкості і шумоізоляції, також його легко різати, з ним зручно і легко працювати.

Фото1 газобетон UDK

При виготовленні газобетону Дніпропетровськ використовуються спеціальні автоклави. Завдяки такій технології виробництва на виході ми отримуємо високоякісний будматеріал, що володіє чудовими властивостями.

До складу газобетону UDK входять дрібні бульбашки, які розташовуються усередині матеріалу, надаючи йому унікальних властивостей. Переваги газоблоку UDK дозволили йому вже багато років тому міцно зайняти лідуючі позиції на ринку будматеріалів. А для того, щоб зрозуміти область застосування газоблоку, потрібно ознайомитися з його характеристиками.

Купити газобетон ЮДК сьогодні не складає труднощів, тому що він представлений у багатьох будівельних магазинах в широкому асортименті. Але перш ніж купувати, потрібно вибрати саме той вид газоблоку, який ідеально реалізує ваші дизайнерські ідеї.

Переваги газобетону UDK (Дніпропетровськ)

Вирішивши зайнятися зведенням будинку або будь-якого іншого будови, уважно ознайомтеся з перевагами, якими володіє газобетон Дніпропетровськ:

Фото2 газобетон UDK
 1. Теплопровідність низька.
 2. Вага конструкції незначна. За рахунок цього навантаження на фундамент буде мінімальним.
 3. Показники міцності високі.
 4. Чіткі форми та конкретні розміри значно спростять вам монтаж газобетону ЮДК.
 5. Газобетон UDK (Дніпропетровськ) придатний для будівлі каркасних будинків або будинків, висота яких не перевищує трьох поверхів.
 6. Ви можете купити газобетон ЮДК для того, щоб захистити окремі об'єкти від пожеж, адже його головним якістю є вогнестійкість.
 7. Звукоізоляція на вищому рівні.

Таким чином, тепер у вас в руках унікальний універсальний матеріал, який дозволить отримати максимум корисних властивостей, а ціна буде залишатися мінімальною. Також у вас є можливість заощадити час на будівництві, а також побудувати якісний об'єкт при незначних витратах.

Монтаж блоків

Ціна на газобетон UDK (Дніпропетровськ) оптимальна, тому ви можете сміливо використовувати його при будівництві будівель заввишки до трьох поверхів, а також каркасних будинків. За допомогою газоблоку ви зможете побудувати такі стіни:

 1. Самонесучі;
 2. Провідні;
 3. Ненесучі.

При товщині газоблоків 30-37,5 см вам не будуть потрібні ніякі додаткові теплоізоляційні заходи.

Також ви можете будувати багатошарові стіни. Це допоможе поліпшити їх властивості та підвищити міцність. Такі стіни обов'язково повинні мати другий шар (шар облицювання), а також третій (термоизоляційна система між першими двома шарами). Газобетон Дніпропетровськ ідеально підійде в якості матеріалу для третього шару.

Де вигідніше купити газобетон ЮДК

Фото3 газобетон UDK

Для того, щоб придбати якийсь будматеріал, ви повинні піти в спеціалізований магазин. Однак у наш час набагато простіше зробити замовлення через інтернет-магазин.

Ознайомившись з асортиментом продукції, ви можете купити газобетон ЮДК в інтернет-магазині Тривіта потрібного вам розміру і виду. Тут ви легко зможете уточнити всі деталі щодо матеріалу у менеджера. Врахуйте розміри блоків газобетону UDK (Дніпропетровськ), а також його щільність, марку міцності та ін. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені результатами!

- середня оцінка 4.2 із 5 . Всього 123 голосів
Газобетон UDK Super-Block 400
Газобетон UDK Omni-Block 500
Газобетон UDK Power-Block 600
Газобетон UDK SlimBlock
Газобетон UDK U-Block

Газоблок UDK (Дніпропетровськ) Відгуки

(067) 549-59-50