• (044) 247-57-10

  • (067) 549-59-50

  • (073) 002-89-01

  • (044) 247-57-10

  • (067) 549-59-50

  • (073) 002-89-01

Дорожні елементи

Хоча на перший погляд дорожні елементи непомітні, і їх значення не видається таким уже й важливим, але без бордюрів, поребриків та відливів дорога з часом деформується під дією стічних вод. Крім того, дорожні елементи просто необхідні в ландшафтному дизайні і надають тротуару або дорожньому покриттю закінчений вигляд. Нарешті, вони розбивають вільний простір на окремі функціональні ділянки.

Бордюри і поребрики

Спочатку ці елементи були незамінними атрибутами дорожнього будівництва, в сферу ландшафтного дизайну вони перекочували значно пізніше. Бордюри, як більш грубі і великі елементи, використовують на проїжджих частинах для визначення зони дороги і тротуару. Поребрики - більш витончені і легкі, частіше можна зустріти там, де автомобілі не проїжджають - в парках, скверах, алеях і на дитячих майданчиках. Тому можна зробити висновок про те, що використовують їх не з утилітарною, а скоріше декоративною метою. Вони потрібні для того, щоб тільки візуально відокремити між собою різні частини відкритого простору. Але таке розмежування не ультимативно, адже принципових відмінностей між цими дорожніми елементами не існує. Ясно одне - ці другорядні елементи насправді несуть величезне смислове навантаження досягнення цілісності і закінченості певної ділянки - дороги, тротуару, алеї.

Відливи

Основне призначення відливів - відводити воду, яка збирається на поверхні тротуарів або доріжок у місцях стікання води з дахів. Зовсім небагато використовують відливи за призначенням, не розуміючи, що постійні потоки води руйнують поверхню дороги або тротуару, роблять її горбистою, та й просто псують зовнішній вигляд акуратного, а іноді і досить дорого дорожнього покриття. Відливи відмінно впишуться в загальну картину з тротуаром, доріжкою або стежкою, які були вимощені тротуарною плиткою - форма відливів така, що вони абсолютно не виступають над поверхнею основного дорожнього покриття. Всю цінність відливів можна оцінити тільки після того, коли, вийшовши у двір після сильного дощу, складно виявити хоч одну велику калюжу.

Дорожні елементи багато хто недооцінює, вважаючи, що можна обійтися і без них, але якщо відмовитися від цих корисних дрібних деталей, покриття дороги або тротуару ніколи не стане завершеним і більш захищеним.

Купити дорожні елементи (бордюри, поребрики, відливи) Київ

- середня оцінка 4.9 із 5 . Всього 149 голосів
Стовп антипаркувальний (з підсвіткою)
Стовп антипаркувальний(пресований)
Шар на колону
300,00 грн/шт.
під замовлення
детальніше
Шар паркувальний
Шар паркувальний на підставці
Поребрик Золотой Мандарин
Поребрик Еко
29,00 грн/шт
під замовлення
детальніше
Поребрик Сілта Брік (1000х200х150)
Поребрик Сілта Брік (1000х200х80)

Рекомендуємо

Бордюр дорожний Золотий Мандарин
Відливи ЕКО
22,80 грн/шт
під замовлення
детальніше
Відлив Золотий Мандарин

Дорожні елементи Відгуки

(067) 549-59-50