Цегла силікатна біла - ціна вигідна! Купити з доставкою!

➤ Категорія товарівЦегла силікатна біла - ціна вигідна! Купити з доставкою!
➤ Кількість товарів у наявності18
➤ Найдешевший товар8,55 грн
➤ Найдорожчий товар17,75 грн

Силікатну цеглу легко впізнати серед інших видів цегли по характерному білому кольору, що робить його досить привабливим. Такого кольору матеріал набув завдяки своєму складу (90% - пісок, 10% - вапно). Так як вапно має білий колір і рівномірно розподілене по всій товщі виробу, сама цегла також має білий відтінок.

При цьому цегла силікат може бути повнотілою або пустотілою, одинарною, полуторною або подвійною. В цьому відношенні вона зовні схожа з простою керамічною, або так званою «червоною» цеглою.

На сучасному будівельному ринку завдяки штучним барвникам виробник надає цеглі будь-який колір. Вибір кольорів для силікатної цегли багатше, ніж для керамічної. Якщо Ви побачите малинову або фіолетову цеглу, знайте, що вона силікатна. Керамічна цегла не може мати таких відтінків, так як її колір визначається не барвником, а сумішшю глин, а тому її відтінки більш «природні».

На першому етапі виробничого циклу готується сировинна суміш, яка містить 90% очищеного дрібнофракційного піску, 10% вапна. Після повної готовності силікатної маси її транспортують на прес. Формування виробу відбувається за рахунок технології напівсухого вібропресування. При цьому тиск на виріб поступово збільшується від 150 до 230 кілограм на сантиметр кубічний.

Готова силікатна суміш в ході пресування повинна мати вологість не більше 7%. При меншій вологості формування виробу ускладнюється, при більшій еластичність матеріалу буде погана.

Технологія виготовлення силікатної цегли відрізняється дешевизною і малою витратою ресурсів. Крім того, одна партія такої цегли виготовляється за 15-18 годин. Відповідно, собівартість готового матеріалу буде нижче, ніж вартість керамічної цегли.

Для того, щоб надати силікатній цеглі той чи інший відтінок, на етапі приготування сировинної суміші в неї додають синтетичні фарбувальні пігменти. Вони можуть надати цеглі абсолютно будь-який відтінок, причому колір буде розподілений рівномірно по всій товщі матеріалу.

Щоб якісно зробити кладку з силікатної цегли, потрібно звернути особливу увагу на перший ряд. Для того, щоб він був прямий, використовуються рейка і шнур, останній застосовується для орієнтиру прямої. Від направляючої до цегли залишається кілька міліметрів, щоб цемент не видавив напрямну. Щоб забезпечити точну горизонтальну кладку, використовується рівень, за допомогою якого перевіряють кожну цеглу.

В першу чергу, викладіть кути будівлі, а потім – середні частини стін. Це обов'язково потрібно робити, так як кути виконують роль реперів, за які потрібно кріпити шнур, який є покажчиком прямій лінії.

Найкраще робити кладку в шаховому порядку, щоб шов одного ряду не збігався з вертикальності з іншим. При початку чергового ряду, кладіть цеглу лише на дві третини, щоб відбувається зсув наступного ряду.

Паралельні ряди обов'язково перев’язуйте. Для цього використовується тичковий спосіб, коли цегла кладеться поперек стіни. Головне, щоб шви не співпадали один з одним.

Якщо розчин наносити безпосередньо на цеглу, саму цеглу необхідно попередньо змочити у воді, щоб не відбувалося втягування вологи з розчину.

У випадку з силікатною цеглою застосування механічного способу очищення не рекомендується, так як матеріал досить крихкий, і інтенсивне очищення може зіпсувати його зовнішній вигляд і привести до утворення подряпин.

Водний розчин також можна використовувати, так як ця цегла складається з піску і вапна і дуже вразлива перед вологою. Отже, залишається третій спосіб – за допомогою спеціальних паст.

До складу таких паст включаються інгредієнти, які швидко розчиняють забруднення, а також абразивні речовини, що допомагають повністю видалити все зайве з поверхні стіни. Пасту після використання можна видалити звичайною водою, завдяки чому процес чищення займає не так вже багато часу.

Органічний розчинник використовується для видалення з поверхні силікатної цегли мазуту, смоли, фарби або нафтопродуктів. Сліди від кіптяви з каміна можна видалити за допомогою мильного розчину.

Звичайно, краще всього попередити утворення деяких видів розчину, ніж потім витрачати безліч часу і сил на очищення кладки. Тому не варто забувати про профілактичні заходи.

Фарбувати цей матеріал найкраще акриловими фарбами на водній основі. Для зовнішніх робіт використовуються фарбувальні суміші на силіконовій основі, однак коштують вони значно дорожче, ніж акрилові фарби.

Ще однією альтернативою є фарба на латексній основі, яка запобігає утворенню висолів на цегляній кладці. Ще одним варіантом є застосування барвників, до складу яких входить ПВА. Останній варіант найбільш дешевий, проте недостатньо забезпечує надійний захист цегляної кладки від надмірної вологи. Як відомо, силікатна цегла має високий коефіцієнт водопоглинання і вразлива перед вологою.

Перед фарбуванням кладки її слід попередньо прогрунтувати, щоб силікатна цегла не вбирала занадто багато барвника. Колірна гама фарб може бути будь-якою. Наносити фарбу найкраще валиком або пензлем.

Серед найбільш популярних і високоефективних утеплювачів на сучасному будівельному ринку можна виділити мінеральну вату. Однак вона не підходить для силікатної цегли, так як добре вбирає вологу і, по суті, не захищає цеглу від надмірної вологості. Але оскільки останній складається з суміші піску і вапна, він також добре вбирає вологу і вразливий перед нею, тому потрібно вибрати утеплювач, що володіє низьким коефіцієнтом гігроскопічності.

Для утеплення силікатної цегли добре підходить пінопласт, так як він:

  1. Стійкий до впливу вологи;
  2. Легко монтується без використання спеціальних пристосувань;
  3. Екологічно безпечний і нешкідливий;
  4. Має малу питому вагу.

Ще один варіант – пінополіуретан. Даний матеріал володіє найбільш високими показниками міцності і теплоізоляції, однак він потребує обов'язкової обробці вогнезахисними сумішами, та й коштує недешево.

Нарешті, для теплоізоляції стін з силікатної цегли використовується скловолокно. Єдиний нюанс в даному випадку: роботу повинні проводити професіонали, так як матеріал токсичний, і неправильна робота з ним може завдати серйозної шкоди робітникам.

Сілікатна цегла відрізняється від інших будівельних матеріалів за двома пунктами:

  1. Гладка і міцна фактура, завдяки якій адгезійні характеристики розчинів знижуються. З-за цього при оштукатурюванні стін з силікатної цегли в обов'язковому порядку використовується армована сталева сітка, яку щільно фіксують на поверхні стіни за допомогою дюбелів. Також з цієї ж причини обов'язкова ґрунтовка стін.
  2. Уразливість перед водою і вологою. З-за цього захисний шар штукатурки повинен бути максимально товстим, а це ускладнює монтаж і збільшує робочі терміни, ціну на проведення штукатурних робіт і витрату ресурсів.

Сама технологія оштукатурювання практично не відрізняється від такої при штукатурці інших поверхонь, проте основним недоліком є велика витрата праці й матеріалу.

Перед початком штукатурних робіт поверхню кладки потрібно обов'язково очистити від бруду, сміття, пилу, жиру, масляних потьоків і засохлих потьоків розчину. Після цього проводиться ґрунтовка поверхні стіни і монтаж армуючої сітки. Прикріпивши її дюбелями, наноситься штукатурний розчин. Коли стіна повністю обштукатурена, потрібно почекати близько 7-ми годин, поки штукатурка схопиться.

При будівництві будинків, котеджів, пансіонатів, заміських та дачних будинків або простих сараїв з силікатної цегли дуже важливо враховувати вагу матеріалу. Справа в тому, що біла цегла буває одинарною, полуторною і подвійною, а тому вона відрізняється за вагою. При цьому силікатна цегла може бути повнотілою, так і пустотілою. Природно, що пустотілий варіант завдяки щілинним пустотам буде важити менше.

Отже, цегла важить:

  1. Одинарна повнотіла – 3,2 кг;
  2. Одинарна повнотіла – 3,6 кг;
  3. Полуторна цегла – 4 кг;
  4. Полуторна повнотіла – 4,8 кг.

Подвійна силікатна цегла буває тільки пустотілою. Її вага становить 5,4 кг.

Силікатна цегла має масу відмінностей від керамічної. Насамперед, вона має білий відтінок, а не червоний. Це пов'язано з тим, що виготовляється даний матеріал із суміші кварцового піску (90%) і вапна (10%).

Завдяки такому складові матеріал менш вогнетривкий, зате більш міцний і морозостійкий. Крім того, вартість силікатної цегли набагато дешевша керамічної, так як виготовляється за дешевшою технологією напівсухого вібропресування.

Матеріал повністю екологічний і не шкодить навколишньому середовищу або здоров'ю людини.

Всі вимоги, що пред'являються як до самої силікатній цеглі, так і до технології її виробництва, вказані в ДСТУ 379-95.

У ДСТУ 379-69 вказується, що силікат цегла може бути одинарною, полуторною або подвійною. Отже, вона може відрізнятися за габаритами. Одинарна силікатна цегла має ті ж розміри, що і керамічна одинарна – 250х120х65 мм.

Те ж саме можна сказати про полуторну і подвійну цеглу. Полуторна має розміри 250х120х88 мм, а подвійна – 250х120х138 мм.

Силікатна цегла випускається в 8-ми марках міцності:

  • М-75.
  • М-100.
  • М-125.
  • М-150.
  • М-175.
  • М-200.
  • М-250.
  • М-300.

Виготовляється силікатна біла цегла з піску, вапняку з додаванням певних добавок. Виробляється з вапна, яке обпалюють. Також до складу входить кварцовий пісок і трохи води. Завантажується суміш в автоклав і на суміш починає діяти сильний тиск і висока температура, які утворюють дане силікатне з'єднання. Для кольору додається спеціальний пігмент або добавка-барвник.

Чим вище марка міцності, тим вище щільність і питома вага цегли. Тому цегла високих марок міцності можна використовувати для будівництва висотних будівель - кладка створює занадто високий тиск на фундамент. Для будівництва будинків висотою 3-4 поверхи ідеально підійде силікатна цегла марки М-150, для сараїв і гаражів - М-75, для котеджів високою 2 поверху - М-300.

Цегла силікатна: ціна

Цегла силікатна біла

Виробники білих силікатних цеглин це заводи в місті Обухів, Житомир, Куп'янськ і Дніпропетровськ. Варто взяти до уваги, що ціна силікатної цегли змінюється залежно від заводу виробника. Так силікатна цегла ціна якої починається від 2.30 грн можна придбати на заводі в Обухові. Або можна купити силікатну цеглу від дніпропетровського заводу з вартістю від 1.90 грн.

На відміну від керамічної цегли, силікатна краще звукоізолює, менше проводить тепло, але кераміка більш морозостійка, водостійка і вогнетривка. При постійній волозі, цегла стає менш міцною, тому важливо не потрібно ігнорувати цей факт.

Купити силікатну цеглу в Києві можна в інтернет-магазині Тривіта.

Cилікатна цегла - характеристики

  • має різну розмірну сітку, залежно виробника;
  • вага одної цеглини в середньому три кілограми, але можна зустріти і цеглу вагою в чотири з половиною кілограми;
  • двісті - М міцність даного матеріалу;
  • витримує до 25 циклів морозостійкості;
  • поглинає воду і вологу до дванадцяти відсотків;
  • виробляється цегла силікатна повнотіла протягом 50-80 годин, на відміну від глиняної, яка для виготовлення вимагає 5-6 днів.

Кладка фундаменту, печі, труби та інших конструкцій, які схильні до впливу високих температур, відбувається за допомогою цього матеріалу.

Види силікатної цегли

Необхідність придбати білу силікатну цеглу, змушує задуматися про вибір виду цегли:

  • повнотілого тонованого;
  • пустотілого;
  • пористого повно- або пустотілого;
  • силікатного;
  • округленого, кутового, овального силікатного.
Цегла силікатна в Києві

Переваги силікатної цегли

  • низька ціна силікатної цегли. Але не варто купувати силікат цеглу ціна якої в півтора, а то і в рази дешевше, ніж у магазинах чи на ринках, тому що є ризик покупки бракованої. А бракована - значить недовговічна;
  • виконана така цегла з екологічно чистих матеріалів, які не шкодять людині і навколишньому середовищу;
  • відмінна звукова ізоляція;
  • можливість придбати білу силікатну цеглу різних кольорів;
  • виробляється до вісімнадцяти години, на відміну від глиняної цегли - до одного тижня;
  • є дуже міцною;
  • випускається з різними геометричними розмірами і видами;
  • не має зарубіжних аналогів, які відповідали б, так само як і силікатна цегла за критеріями ціна - якість;
  • має високий опір перед деформаціями.

Таку цеглу можна замовити і вибрати на сайті магазина Тривіта. Також по телефону обумовивши з представниками фірми про бажані розміри, форми, кольори. Обговорити час і місце доставки. Якість і швидкість роботи співробітників не змусить довго чекати замовленого матеріалу!

Показати більше
Відобразити як Сітка Список

19 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
  1. Одинарна силікатна цегла (Житомир) М-200
    Код: 1020402004
    8,55 грн 4377,60 грн
    Ціна вказана за шт
    Під замовлення
    Переглянути
  2. Одинарна силікатна цегла (Обухів) М-200
    Код: 1020403001
    Ціна вказана за шт
    Під замовлення
    Переглянути
  3. Полуторна силікатна цегла (Обухів) М-200
    Код: 1020403006
    Ціна вказана за шт
    Під замовлення
    Переглянути
Відобразити як Сітка Список

19 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення